Aktualności

Nadzieja i niepewność

Dokonało się. Mamy nowego ministra zdrowia. Prof. Łukasz Szumowski przejął tekę po Konstantym Radziwille, a wraz z teką wszystkie problemy resortu, których w ciągu ostatnich dwóch lat nie tylko nie udało się zmniejszyć, ale które pod rządami Radziwiłła urosły do rozmiarów mogących przerazić niejednego.

Więcej…

Latos: Trzeba zmobilizować całe środowisko medyczne

Dobro pacjenta jest najważniejsze. Mam nadzieję, że uda nam się dokonać pozytywnych zmian w służbie zdrowia - powiedział poseł PiS Tomasz Latos.

Więcej…

Kosiniak-Kamysz: Należy podjąć się reformy w służbie zdrowia

Mam nadzieję, że Łukasz Szumowski będzie lepszym ministrem niż jego poprzednik - powiedział w rozmowie z Medexpressem prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Więcej…

Pracodawcy RP o zmianie na stanowisku ministra zdrowia Czego oczekujemy od nowego ministra zdrowia

Dotychczasowy szef resortu Konstanty Radziwiłł zostawia po sobie nie lada pobojowisko. Tlący się od miesięcy protest lekarzy, brak postępów w pracach nad e-zdrowiem, marginalizacja roli prywatnego sektora czy bagatelizowanie problemu niedoboru kadr medycznych to grzechy główne ustępującego  ministra - komentują Pracodawcy RP.

Więcej…

Arłukowicz: Likwidacja prywatnych karetek jest niebezpieczna dla pacjenta

- Jestem przeciwko wyeliminowaniu prywatnych karetek z systemu ratownictwa medycznego - powiedział w rozmowie z Medexpressem Bartosz Arłukowicz.

Więcej…