Aktualności

Ranking "Bezpieczny Szpital 2015"

    Ranking Bezpieczny Szpital organizowany jest po raz 12, według jednolitej metodologii i prowadzony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Przez te lata ranking publikowany jest przez „Rzeczpospolitą” Do rankingu wchodzi 100 najlepszych szpitali w Polsce, które uzyskają najwięcej punktów w ankiecie zawierającej pytania o infrastrukturę szpitala, stan budynków, funkcjonowanie ekonomiczne szpitala oraz sposób sprawowania opieki.

Więcej…

Norbert Krajczy gościem Radia Nysa FM


    Norbert Krajczy - przewodniczący Sejmiku Województwa Opolskiego, dyrektor nyskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej - 17.12.2015

Więcej…

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie informuje

    Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie informuje, o przerwie planowej w udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w związku z dniem wolnym od pracy ustalonym na dzień 24 grudnia 2015r., za święto przypadające w dniu 26 grudnia 2015r.

                                                                        Za niedogodności i utrudnienia przepraszamy.

Norbert Krajczy odpowiada Januszowi Sanockiemu: proponuję współpracę

    Janusz Sanocki znany jest z tego, że jak nie ma wroga, to nie funkcjonuje. Tym razem padło na mnie, ale wyciągam do niego rękę. Zamiast do inwektyw zachęcam go jako posła do współpracy i współdziałania na rzecz szpitala. Tak dyrektor nyskiego ZOZ Norbert Krajczy komentuje ostatnie wypowiedzi Janusza Sanockiego.

Więcej…

Kędzierzyńsko - Kozielskie targi zdrowia

    W dniu 22 listopada w Hali Sportowo-Widowiskowej AZOTY w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Kędzierzyńsko-Kozielskie targi zdrowia, których oficjalnym Partnerem był Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie. Specjaliści Zakładu Rehabilitacji Leczniczej ZOZ w Nysie prezentowali metody "Plastrowania dynamicznego po zabiegach chirurgicznych na jamie brzusznej".

Więcej…