Aktualności

Zintegrowany Program Dydaktyczny Szpitalnej Akademii Wiedzy Supra Brokers S.A.

Supra Brokers S.A kolejny raz potwierdza dobrą współpracę w zarządzaniu i zabezpieczenie epidemiologiczne pacjentów przez pracowników nyskiego ZOZ.

Więcej…

100 tys. zł. dla Hospicjum?

Dyrektor nyskiego ZOZ - u konsekwentnie domaga się odpowiedzialności posła Janusza Sanockiego za, jak mówi, znieważenie go w związku ze słynną sprawą nyskich "matołów". Odwołał się od decyzji prokuratury w Legnicy odmawiającej wszczęcia postępowania, a akta sprawy trafiły do sądu w Nysie, który postanowi co dalej. Z kolei przed Sądem Okręgowym w Opolu ma się toczyć sprawa z powództwa cywilnego, w której Norbert Krajczy domaga się od Janusza Sanockiego zapłaty 100 tys. zł na rzecz nyskiego hospicjum.

Więcej…

Jeśli nie możesz iść do lekarza, koniecznie odwołaj wizytę!

To bardzo ważne, bo dzięki temu inna osoba będzie mogła pójść do lekarza w zwolnionym terminie. To działa także w drugą stronę – kiedyś być może i my skorzystamy z w porę „zwolnionego” terminu badania czy wizyty u lekarza.

Więcej…

WOŚP oferuje pomoc paczkowskiemu szpitalowi

Ponad milion zł – dary na taką kwotę otrzymał nyski ZOZ od początku funkcjonowania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz kwota ta wzrośnie, bowiem szpital dostał pismo od WOŚP o możliwości przekazania kolejnego sprzętu medycznego. Obdarowanym przez WOŚP ma zostać drugi szpital podległy nyskiemu ZOZ, czyli Szpital w Paczkowie im. Jana Pawła II, a konkretnie działający w jego strukturze ZOL.

Więcej…

Ofiara niewybuchu w Biechowie przewieziona z nyskiego szpitala do opolskiego WCM

Ciężko ranny w wyniku eksplozji niewybuchu mieszkaniec Biechowa, jest dziś przewożony specjalistyczną karetką z nyskiego szpitala do opolskiego WCM. Przeszedł skomplikowaną, wielogodzinną operację na oddziale chirurgii naczyniowej w Polsko - Amerykańskich Klinikach Serca w Nysie, gdyż m.in. miał urwaną tętnicę udową. W Opolu czekają go dalsze zabiegi operacyjne.

Więcej…