Aktualności

Nyski szpital w trójce najlepszych na Opolszczyźnie

    Szpital Wojewódzki w Opolu, następnie Wojewódzkie Centrum Medyczne i na trzecim miejscu Szpital Powiatowy w Nysie - to klasyfikacja najlepszych szpitali na Opolszczyźnie w najnowszym rankingu "Rzeczypospolitej".
- Cieszę się z osiągniętego wyniku - powiedział na konferencji prasowej dyrektor nyskiego ZOZ Norbert Krajczy. Jest to bowiem także droga do pozyskania unijnych funduszy.

Więcej…

Ranking "Bezpieczny Szpital 2015"

    Ranking Bezpieczny Szpital organizowany jest po raz 12, według jednolitej metodologii i prowadzony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Przez te lata ranking publikowany jest przez „Rzeczpospolitą” Do rankingu wchodzi 100 najlepszych szpitali w Polsce, które uzyskają najwięcej punktów w ankiecie zawierającej pytania o infrastrukturę szpitala, stan budynków, funkcjonowanie ekonomiczne szpitala oraz sposób sprawowania opieki.

Więcej…

Norbert Krajczy gościem Radia Nysa FM


    Norbert Krajczy - przewodniczący Sejmiku Województwa Opolskiego, dyrektor nyskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej - 17.12.2015

Więcej…

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie informuje

    Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie informuje, o przerwie planowej w udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w związku z dniem wolnym od pracy ustalonym na dzień 24 grudnia 2015r., za święto przypadające w dniu 26 grudnia 2015r.

                                                                        Za niedogodności i utrudnienia przepraszamy.

Norbert Krajczy odpowiada Januszowi Sanockiemu: proponuję współpracę

    Janusz Sanocki znany jest z tego, że jak nie ma wroga, to nie funkcjonuje. Tym razem padło na mnie, ale wyciągam do niego rękę. Zamiast do inwektyw zachęcam go jako posła do współpracy i współdziałania na rzecz szpitala. Tak dyrektor nyskiego ZOZ Norbert Krajczy komentuje ostatnie wypowiedzi Janusza Sanockiego.

Więcej…