Aktualności

Podziękowanie

     W związku z uzyskaniem w Rankingu Rzeczpospolitej „ Bezpieczny Szpital” 29 miejsca w kraju wśród placówek publicznych i niepublicznych Dyrekcja ZOZ w Nysie oraz pracownicy nyskiej służby zdrowia otrzymują liczne gratulacje i podziękowania,  również od firm ubezpieczających takich jak SUPRA BROKERS,
 
Podziękowanie

Pakiet onkologiczny

    Dyrekcja ZOZ w Nysie zaprasza do współpracy lekarzy POZ w zakresie diagnostyki pacjentów z podejrzeniem choroby nowotworowej. Spotkanie dotyczące współpracy odbędzie się w dniu 7 listopada 2014 r. (piątek), o godz. 9 w stołówce Szpitala w Nysie, przy ul. Bohaterów Warszawy 34.

Lekarze z Ukrainy w Nysie

    Nyski szpital szuka specjalistów także za granicą. Na razie przyjął na staż anestezjologa i kardiologa z Iwano - Frankiwska na Ukrainie a czeka na kolejnych lekarzy z zaprzyjaźnionego z powiatem nyskim ukraińskiego Radziechowa.

    W nyskim szpitalu rozpoczęło dziś (14.10) staż dwóch lekarzy z Iwano - Frankiwska na Ukrainie. To anestezjolog i kardiolog.

Więcej…

Nowe defibrylatory dla nyskiego ZOZ-u

    Szybsze i bardziej precyzyjne działanie, doskonalsza opieka nad pacjentem, a przede wszystkim większa szansa uratowania życia. Takie możliwości daje użycie specjalnych defibrylatorów działających w systemie Live Net, służącym do transmisji danych z badania EKG. Taki sprzęt Zakład Opieki Zdrowotnej w Nysie otrzymał od Polsko-Amerykańskich Klinik Serca działających w Nysie, w ramach współpracy pomiędzy placówkami.

Więcej…

Zagraniczni lekarze zasilą szeregi nyskiego szpitala

    Zagraniczni lekarze w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Nysie. Zgodnie z umową zawartą niedawno pomiędzy szpitalem w Nysie a ośrodkiem opieki medycznej w ukraińskim Iwanofrankowsku, do Nysy przyjechali właśnie medycy zza naszej wschodniej granicy. Mówi Roman Petrowski, ordynator oddziału intensywnej terapii Szpitala w Iwanofrankowsku.

Więcej…