Aktualności

Rezonans magnetyczny

    Informujemy, że od września 2014 roku rusza nowo powstała pracownia niepubliczna  Rezonansu Magnetycznego „Vitascan”, zlokalizowana przy Szpitalu w Nysie. Firma zatrudnia wyspecjalizowany personel medyczny oraz współpracuje ze specjalistami z dużym doświadczeniem zawodowym. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który pozwala na obrazowanie ludzkiego ciała z najwyższą dokładnością i precyzją, ukazując wszelkie zmiany chorobowe w organizmie.

Punkt potwierdzenia zleceń na wyroby medyczne

    Od dnia 7 lipca 2014r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Słowiańskiej w Nysie (pok.2, parter) w godzinach 7.30 - 15.00 będzie otwarty punkt składania wniosków na wyroby medyczne. Punkt otwarty będzie dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy.
 
Źródło: http://powiat.nysa.pl/

Podziękowania od fundacji Dzieci - Dzieciom

    Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie otrzymała podziękowania za wsparcie podopiecznego Fundacji Dzieci – Dzieciom podczas Gali „25 lat wolności dla Polskiej Rzetelności” która odbyła się 28 czerwca br w Warszawie.

Więcej…

Zespół Opieki Zdrowotnej został wyróżniony

    Zespół Opieki Zdrowotnej został wyróżniony 28 czerwca 2014 r. w Warszawie Certyfikatem Rzetelni w Ochronie Zdrowia, w ramach projektu Narodowego Programu Promocji – Polska Przedsiębiorczość 2020.

Więcej…

Konfrencja

    Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Oddział Opole, Towarzystwo Internistów Polskich Oddział Opole, Oddział Internistyczno - Kardiologiczny Szpitala w Nysie zapraszają na Konferencję Szkoleniową : ,Plagi XXI wieku: Choroby Serca i Cukrzyca". Nysa, 19.05.2014 (Poniedziałek) godz. 18:00 Aula Collegium Artis PWSZ w Nysie, ul. Obrońców Tobruku.

Więcej…