Aktualności

Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie jest „Szpitalem Węzłowym”, w którym odbędą się szczepienia personelu medycznego i niemedycznego przeciw COVID-19.

Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek.

Szpital przyjmuje od podmiotów wymienionych w Etapie 0 zbiorcze zgłoszenia chętnych na szczepienia zatrudnionych w innych podmiotach wraz z oświadczeniami o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Listy są przyjmowane do dnia 28.12.2020r. do godz. 14.00, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 Osoby, które nie skorzystają z tej możliwości będą mogły się zaszczepić na zasadach ogólnych.

Szczepienie medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych    i aptek rozpocznie się przed akcją szczepienia populacyjnego.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 Dane Koordynatorów:

1.      mgr Iwona Makuch Tel: 501 402 998,

2.      mgr Małgorzata Krawczyk Tel. 77 40 87 843 lub 500 226 216

3.      lek Robert Szyller Tel. 77 40 87 960 lub 602 685 232

Załączniki:

Oświadczenie

Kwestionariusz szczepienia z oświadczeniem

 

 

Polsko-Amerykańska Klinika Serca przekazała pomieszczenia na potrzeby walki z epidemią

Aktualności Centrali

Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 – zalecenia

Aby minimalizować ryzyko transmisji infekcji COViD-19 oraz zapewnić dodatkowe łóżka szpitalne dla pacjentów wymagających pilnego przyjęcia do szpitala, Centrala NFZ zaleca ograniczenie do niezbędnego minimum lub czasowe zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planowo.

 

Więcej…

#Maskuj się

 
 

Kraska: przygotowaliśmy strategię na jesień, mocno kładąc nacisk na lekarzy rodzinnych

Jesień jest typowym okresem infekcyjnym, kiedy występują zwykłe przeziębienia i grypa, w tym roku dodatkowo mamy infekcję koronawirusa, więc będzie to dość duże wyzwanie dla polskiej służby zdrowia - powiedział w niedzielę (23 sierpnia) wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Więcej…