Aktualności

Norbert Krajczy gościem Radia Nysa FM


    Norbert Krajczy - przewodniczący Sejmiku Województwa Opolskiego, dyrektor nyskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej - 17.12.2015

Więcej…

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie informuje

    Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie informuje, o przerwie planowej w udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w związku z dniem wolnym od pracy ustalonym na dzień 24 grudnia 2015r., za święto przypadające w dniu 26 grudnia 2015r.

                                                                        Za niedogodności i utrudnienia przepraszamy.

Norbert Krajczy odpowiada Januszowi Sanockiemu: proponuję współpracę

    Janusz Sanocki znany jest z tego, że jak nie ma wroga, to nie funkcjonuje. Tym razem padło na mnie, ale wyciągam do niego rękę. Zamiast do inwektyw zachęcam go jako posła do współpracy i współdziałania na rzecz szpitala. Tak dyrektor nyskiego ZOZ Norbert Krajczy komentuje ostatnie wypowiedzi Janusza Sanockiego.

Więcej…

Kędzierzyńsko - Kozielskie targi zdrowia

    W dniu 22 listopada w Hali Sportowo-Widowiskowej AZOTY w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Kędzierzyńsko-Kozielskie targi zdrowia, których oficjalnym Partnerem był Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie. Specjaliści Zakładu Rehabilitacji Leczniczej ZOZ w Nysie prezentowali metody "Plastrowania dynamicznego po zabiegach chirurgicznych na jamie brzusznej".

Więcej…

Wizyty "doktora clowna" na Oddziale Dziecięcym nyskiego szpitala

    W dniu 16 listopada br. Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie nawiązała współpracę z Fundacją "Dr Clown" na wykonywanie świadczeń przez wolontariuszy. Fundacja "Dr Clown" od 16 lat realizuje terapię śmiechem i zabawą już w szpitalach i placówkach specjalnych w całej Polsce.

Więcej…