Aktualności

Parking przy szpitalu

    W 2011 r. Zarząd Powiatu podjął decyzję o sprzedaży gruntu wokół nowo wybudowanego pięciokondygnacyjnego obiektu szpitala, ze środków unijnych, dla Polsko – Amerykańskich Klinik Serca. Ten grunt miał drogi dojazdowe do Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, Obrazowej i Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Więcej…

Lądowisko na dachu szpitala: projekt nominowany w konkursie Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia

    We wrześniu br. Szpital Kliniczny w Polanicy uruchomił kolejną płytę lądowiska wyniesionego na dachu szpitala, jest ona położona na 27 metrach i zarazem najwyższym lądowiskiem wyniesionym w kraju, gdyż do tej pory była to płyta lądowiska wyniesionego na dachu Szpitala w Nysie. W trakcie otwarcia Lotnicze Pogotowie Ratunkowe prezentowało nyski projekt budowy lądowiska na dachu, który był nominowany w konkursie „Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia”.

Więcej…

Nyski szpital w trójce najlepszych na Opolszczyźnie

    Szpital Wojewódzki w Opolu, następnie Wojewódzkie Centrum Medyczne i na trzecim miejscu Szpital Powiatowy w Nysie - to klasyfikacja najlepszych szpitali na Opolszczyźnie w najnowszym rankingu "Rzeczypospolitej".
- Cieszę się z osiągniętego wyniku - powiedział na konferencji prasowej dyrektor nyskiego ZOZ Norbert Krajczy. Jest to bowiem także droga do pozyskania unijnych funduszy.

Więcej…

Ranking "Bezpieczny Szpital 2015"

    Ranking Bezpieczny Szpital organizowany jest po raz 12, według jednolitej metodologii i prowadzony przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Przez te lata ranking publikowany jest przez „Rzeczpospolitą” Do rankingu wchodzi 100 najlepszych szpitali w Polsce, które uzyskają najwięcej punktów w ankiecie zawierającej pytania o infrastrukturę szpitala, stan budynków, funkcjonowanie ekonomiczne szpitala oraz sposób sprawowania opieki.

Więcej…

Norbert Krajczy gościem Radia Nysa FM


    Norbert Krajczy - przewodniczący Sejmiku Województwa Opolskiego, dyrektor nyskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej - 17.12.2015

Więcej…