Aktualności

Perły medycyny 2013

    W dniu 23 listopada br.  w warszawskim Hotelu Gromada wręczone zostały nagrody w projektach organizowanych przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług. Jednym z tych przedsięwzięć jest Ogólnopolski Konkurs Medyczny PERŁY MEDYCYNY. Już po raz siódmy Kapituła Konkursu dokonała oceny działalności Uczestników i wyłoniła Laureatów w poszczególnych kategoriach konkursowych.

Więcej…

Nowy sprzęt za milion złotych w nyskim szpitalu

    W dniu 14 listopada 2013 roku Zarząd Powiatu w Nysie przyjął sprawozdanie z działalności ZOZ Nysa w zakresie zakupu sprzętu medycznego i przyjęcia darowizny w II i III kwartale 2013 roku.

 

 

Więcej…

Bezpieczny szpital 2012

    Szpital w Nysie, w rankingu Rzeczpospolitej i Centrum Monitorowania Jakości  "Bezpieczny szpital 2012”, w zestawieniu zabiegowych szpitali: wielospecjalistycznych i onkologicznych, zajął 25 miejsce – sklasyfikowano 100 szpitali na 600 funkcjonujących w kraju.

    W rankingu oceniano m.in. zarządzanie, opiekę medyczną, jakość usług analizę zdarzeń i skarg. W przypadku oceny naszego Szpitala najwyższe oceny otrzymaliśmy za zarządzanie i opiekę medyczną.

W szpitalu w Nysie rodzą na wesoło

    Szpital oferuje ciężarnym gaz rozweselający. Wprowadza on rodzące w dobry nastrój, zmniejsza stres i przede wszystkim uśmierza bóle porodowe. Gaz rozweselający stanowi mieszankę podtlenku azotu i tlenu. Jest bezpieczny dla pacjentek i dla płodu. Działa już po kilku wdechach, a po porodzie szybko eliminuje się z organizmu.

Więcej…

Najwyższe standardy w nyskim szpitalu

     W dniu 2 września 2013 roku Nyski szpital otrzymał Certyfikaty systemu zarządzania: ISO 9001:2008, 22000: 2005 i 14001: 2004.Certyfikat systemu zarządzania ISO 9001:2008 obejmuje świadczenie usług medycznych w zakresie hospitalizacji w oddziałach szpitalnych, diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej, rehabilitacji oraz pomocy doraźnej realizowanych w jednostkach organizacyjnych szpitala i przez Zespoły Wyjazdowe.

Więcej…