Aktualności

Kamera z widokiem na nyskie lądowisko

    Z widokiem na... lądowisko. Cała Polska będzie spoglądać na Nysę. A dokładnie na lądowisko tutejszego szpitala. Będzie to możliwie dzięki cyfrowej kamerze zamontowanej dziś na 42-metrowym kominie przy dawnej kotłowni. A czemu ma to służyć? Chodzi o to, aby dyspozytorzy z lotniczego pogotowia ratunkowego, nim zdecydują się wysłać do Nysy śmigłowiec, mogli rozwiać wszelkie wątpliwości co do warunków atmosferycznych panujących w okolicach szpitalnego lądowiska.

Więcej…

Relikwie Ojca Świętego Jana Pawła II

    W dniu 10 listopada 2014 roku władze Powiatu Nyskiego: Starosta Nyski Adam Fujarczuk, Wicestarosta Czesław Biłobran, Dyrektor ZOZ Nysa Norbert Krajczy podpisali pismo do Jego Ekselencji Biskupa Andrzeja Czai ordynariusza Diecezji Opolskiej z prośbą o sprowadzenie relikwii Ojca Świętego Jana Pawła II do Kaplicy szpitala w Paczkowie.

Więcej…

Podziękowanie

     W związku z uzyskaniem w Rankingu Rzeczpospolitej „ Bezpieczny Szpital” 29 miejsca w kraju wśród placówek publicznych i niepublicznych Dyrekcja ZOZ w Nysie oraz pracownicy nyskiej służby zdrowia otrzymują liczne gratulacje i podziękowania,  również od firm ubezpieczających takich jak SUPRA BROKERS,
 
Podziękowanie

Pakiet onkologiczny

    Dyrekcja ZOZ w Nysie zaprasza do współpracy lekarzy POZ w zakresie diagnostyki pacjentów z podejrzeniem choroby nowotworowej. Spotkanie dotyczące współpracy odbędzie się w dniu 7 listopada 2014 r. (piątek), o godz. 9 w stołówce Szpitala w Nysie, przy ul. Bohaterów Warszawy 34.

Lekarze z Ukrainy w Nysie

    Nyski szpital szuka specjalistów także za granicą. Na razie przyjął na staż anestezjologa i kardiologa z Iwano - Frankiwska na Ukrainie a czeka na kolejnych lekarzy z zaprzyjaźnionego z powiatem nyskim ukraińskiego Radziechowa.

    W nyskim szpitalu rozpoczęło dziś (14.10) staż dwóch lekarzy z Iwano - Frankiwska na Ukrainie. To anestezjolog i kardiolog.

Więcej…