Aktualności

Konkurs Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia

    Zespół Opieki Zdrowotnej w Nysie został laureatem nagrody w drugiej edycji Konkursu Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia. Konkurs Liderzy Zmian w Ochronie Zdrowia to wspólna inicjatywa wydawnictwa Wolters Kluwer oraz Uczelni Łazarskiego. Celem konkursu jest promowanie najwyższych standardów zarządzania podmiotami leczniczymi, w tym upowszechnianie najlepszych praktyk i rozwiązań w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pacjentów, finansami, infrastrukturą i kapitałem ludzkim.

 - Kategoria nie była łatwa, bo między innymi konkurowało z nami Uniwersyteckie Centrum Onkologii w Katowicach, które też zostało bardzo wysoko ocenione - przyznał Norbert Krajczy, Dyrektor ZOZ-u. Placówka otrzymała nagrodę w kategorii zarządzanie infrastrukturą.

- Godne podkreślenia jest to, że udział w konkursie Szpitala w Nysie nie wymagał własnych środków finansowych. Z wielką radością przyjąłem informację, że nyska placówka został nominowana - mówi Roman Kolek, wicemarszałek województwa Opolskiego, który przekazał na ręce Norberta Krajczego nominację do nagrody

 
Liderzy - dyplomLiderzy zmian w ochronie zdrowia