Aktualności

Rada opolskiego oddziału NFZ przeciw odwołaniu dyrektora Tomasza Uhera

Na posiedzeniu rady, które odbyło się 20.04.2016 głosowano w tej sprawie. Rada podjęła uchwałę, w której ustosunkowała się negatywnie do wniosku ministra zdrowia o odwołanie dyrektora opolskiego NFZ. Opinia rady nie jest wiążąca dla ministra.

Więcej…

Rewolucja na sali operacyjnej? Będzie można wybrać lepsze implanty.

Jeśli zmiany przygotowywane przez Ministerstwo Zdrowia wejdą w życie, pacjenci nie będą musieli wybierać pomiędzy jakością a bezpłatnym leczeniem – pisze „Dziennik Gazeta Prawna”.

Więcej…

Zintegrowany Program Dydaktyczny Szpitalnej Akademii Wiedzy Supra Brokers S.A.

Supra Brokers S.A kolejny raz potwierdza dobrą współpracę w zarządzaniu i zabezpieczenie epidemiologiczne pacjentów przez pracowników nyskiego ZOZ.

Więcej…

100 tys. zł. dla Hospicjum?

Dyrektor nyskiego ZOZ - u konsekwentnie domaga się odpowiedzialności posła Janusza Sanockiego za, jak mówi, znieważenie go w związku ze słynną sprawą nyskich "matołów". Odwołał się od decyzji prokuratury w Legnicy odmawiającej wszczęcia postępowania, a akta sprawy trafiły do sądu w Nysie, który postanowi co dalej. Z kolei przed Sądem Okręgowym w Opolu ma się toczyć sprawa z powództwa cywilnego, w której Norbert Krajczy domaga się od Janusza Sanockiego zapłaty 100 tys. zł na rzecz nyskiego hospicjum.

Więcej…

Jeśli nie możesz iść do lekarza, koniecznie odwołaj wizytę!

To bardzo ważne, bo dzięki temu inna osoba będzie mogła pójść do lekarza w zwolnionym terminie. To działa także w drugą stronę – kiedyś być może i my skorzystamy z w porę „zwolnionego” terminu badania czy wizyty u lekarza.

Więcej…